قانون اعضای مفرد

ذل زئالیزالزئالائا

 

بنام خداوند جان وخرد کزین برتر اندیشه برنگذرد

از زمانی که حضرت انسان در این جهان فانی قدم نهاده تا امروز ههمواره با سختی ها ، دردها ، پریشانی ها و امراض مواجه بوده و برای رفع آنها در تلاش و سعی بوده است.
در نتیجه ی همین سعی و تلاش و الهام علم از منبع حقیقی بشر توانست علم طب را دریابد و بتواند امراض و دردها را درمان کند. باید دانست که صحت فطرت است و بیماری نام خلاف ورزی و دوری از قوانین فطرتی.
یابه الفاظ دیگر انجام افعال صالح و درست کار کردن ماشین جسم انسان نامش صحت و فرار از اعمال صالح ، اسراف و صحیح کار نکردن اعضای بدن بیماری گفته می شود.
در ذهن داشته باشید که بدی تحت قانون خاص بوجود نمی آیند بلکه بدی آن چیزیست که بعلت خلاف ورزی از نیکی و خوبی پیدا می شود بهمین گونه بیماری نیز تحت قانون خاصی پیدا نمی شود بلکه هنگامه که از قوانین صحت رو گردانی شود بیماری خود به خود به وجود می آید.
به همین خاطر راه نجات و درمان ،بازگشت به طرف فطرت و اصلاح عملکرد اعضای بدن می باشد.
شیخ سعدی (رح) واقعه ای را نقل می فرمایند که در دوران رسالت حضرت رسول (ص) طبیبی به مدینه منوره آمد ولی کسی به او مراجعه نکرد. اوشکایت نزد آن حضرت (ص) برد. رسول خدا (ص) فرمودند که این قوم بیمار نمی شوند زیرا تا زمانیکه گرسنه نشوند غذا نمی خورند و هنوز سیر نشده اند دست از غذا می کشند.
در روایات آمده که اسلام دین فطرت است، یعنی هرآنچه که در شریعت مقدس اسلام بدان حکم شده ، همه ی آنها عین فطرت بوده و عمل به آنها ضامن درستی و اصلاح احوال دنیا و آخرت می باشد.
خدمت شما عرض می کنم که در دنیا روش های زیادی برای درمان امراض وجود دارد. ولی اگر خوب فکر کنیم خواهیم دید که نزدیک ترین روش به اصول فطری و قوانین قدرت ، طب قدیم می باشد. که از ایام کهن تا حال کارنامه های خودش را نشان داده و در درمان امراض گوناگون موفق بوده است.
روشی که ما با آن کار می کنیم نیز اخذ شده از قوانین طب قدیم می باشد بنام قانون اعضای مفرد . دراین روش ها موثرترین راه درمان را غذا می دانیم و بر این باوریم که درمان بیماریهای ساده و نیز پیچیده و صعب العلاج نه تنها با رژیم غذایی مناسب ممکن بلکه یک امر یقینی است.
ما اثرات این روش را به چشمان خود دیده و تجربه کرده ایم و نیز می خواهیم همه ایرانیان با آن آشنا شده و از مزایای آن بهره مند شوند.
امروز پزشکی مدرن درمانده و با دستگاه های پیشرفته نیزقادر به تشخیص و درمان بیماریها نسیت.اما در طب قدیم نه تنها تشخیص بیماری کاری ساده بلکه علاج آن از آن نیز ساده تر می باشد. (اگر خدا بخواهد)
به امید روزی که همه به فطرت سالم انسانی برگردیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*


2 + = سه

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

27,420 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>