تاثیر دروغگویی بر زیبایی خانمها

راستی وسیله نجات ودروغ باعث هلاکت است.حدیث
بنابر تحقیقا ت دانشمندان این امر ثابت شده است که دروغگویی بر صحت وسلامتی انسان تاثیر گذاراست.مخصوصا خانمهایی که عادت به دروغ گفتن دارند ابتدا به بی خوابی دچار شده و اگر این حالت ادامه پیدا کند گرفتارزخم معده نیز می شوند.از دیدگاه این دانشمندان دروغگویی زنان علاوه از تاثیرمخرب برساختارجسمانی آنها برزیبایی آنها نیزاثربسیار بدی دارد. مطابق با این گزارش زنان فرانسوی، انگلیسی وآلمانی از همه دروغگوتر وزنان آمریکایی راست ودروغ را با هم دارند .             
بلند کردن ناخنها
از نظر پزشکی ناخنهای یک فرد سالم هرماه به طور یک هشتم اینچ رشد می کند . ناخنها برای تقویت به نظام ماهیچه ای دستها در بدن انسان قرار داده شده اند .
اگر ناخن های شخصی کشیده شود، فرد قادر به بلند کردن یک حبه قند نیز نخواهد بود. علاوه برآن ناخنها به دستهای انسان زیبایی خاصی بخشیده اند. 
قانون فطری در بدن انسان برای نگاهداشت صحت این است که اعضایی که رشد دارند باید هرازگاهی کوتاه کرده شوند؛ حتی در حدیثی یکی از سنتهای پیامبران گرفتن ناخنها آمده است.
اما متاسفانه بنابر تقلید کورکورانه از غربیانی که خود را از اصول فطری نظام انسانی به دور کرده اند نه تنها خانمها بلکه آقایانی نیزبه مرض بلند نگه داشتن ناخنها گرفتار شده اند .
بلند کردن ناخنهای انگشتان خاصی در مردان ،نماد بعضی از گروههای هم جنس باز درغرب است .
خانمها نیزبلند کردن ناخنها را کلاسی برای خود می فهمند وبه بلند کردن ورنگ کردن آنها افتخار  می کنند واز هرجا آوازتبلیغات رنگ وزییاسازی ناخنهای خانمها به گوش می رسد؛ 
 
 این نکته را خدمت شما یادآور میشوم که بنابرتحقیقات جدید رنگ کردن وبلند کردن ناخن، خانمها راضعیف وبیمار کرده ودر نظام ایمنی بدن آنها اختلال بوجود می آورد.لذا بر هر فرد عاقل لازم است که بر  خود و خانواده اش رحم کرده واز اصول و قوانین فطری پا را فراتر نگذارد تاصحت وسلامتی اش به خطرنیفتد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*


سه − 1 =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

27,420 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>