قانون اعضای مفرد

ساخت جامعه ای سالم از لحاظ روحانی و جسمانی

ارسال شده توسط : hakim shadzahi در تیر - ۳ - ۱۳۹۳ | ۰ دیدگاه

Low_Libido_-_cropped

کاهش میل جنسی در بانوان
سوال: چندین جوان  به  بنده رجوع کرده و از سرد مزاجی خانم هایشان شکایت دارند که میل جنسی آنها بسیار ضعیف است. برای درمان این مشکل راهنمایی بفرمایید.

جواب: طبق تحقیقات قانون اعضای مفرد مزاج یک زن تندرست باید غدی عضلانی(گرم خشک) یا غدی اعصابی(گرم تر) باشد. در این تحریکات بدن زنان همه عملکردهای خود را درست انجام میدهند . زنان جوانی که میل جنسی ضعیفی دارند بیشتر مبتلا به تحریک عضلانی (غلبه سودا) هستند و نظام غدد بدن آنها در حالت سکون است و به همین خاطر قادر به انجام افعال صحیح زنانه نیستند. شما برای درمان ، نظام غدی آنها را با اغذیه و ادویه گرم خشک  یا       گرم تر  تحریک کنید. با مصرف این گونه ادویه واغذیه خواهشات جنسی آنها حتماً تحریک خواهند شد.

ادویه: غدی عضلانی ملین ،غدی اعصابی ملین یا تریاق                            

 چاقی زیاد در تحریک غدی نیز باعث تسکین اعصاب شده ، احساسات و جذبات را کاهش میدهد.  در چنین صورتی با تجویز اغذیه و ادویه اعصابی(بلغمی) این مشکل رفع خواهد شد

ادویه:  ملین اعصابی غدی ، ملین اعصابی عضلانی

غلبه بلغم نیز میتواند این مشکل را بوجود بیاورد.  در این صورت داروها و غذاهای عضلانی اعصابی یا عضلانی غدی بسیار مفید خواهند بود.

مشاوره های طبی حکیم محمد عارف دنیاپوری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*


4 − = یک

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

27,354 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

بروز رسانی تویتر

   بدون پیام تویتر

حامیان

  • ماندگار وب
  • انجمن های پشتیبانی وردپرس پارسی