احساس سرما در تابستان

65434677index

احساس سرما در تابستان

سوال: خانمی ۴۵ ساله حتی در فصل تابستان احساس سردی دارد و لباسهای گرم می پوشد. رنگ ادرار سفید و به آسانی خارج می شود. با فشار خون ۱۲ .راهنمایی بفرمایید که درمان آن را با روش قانون اعضای مفرد چگونه است؟

جواب: احساس سردی در فصل گرما به این علت است خون در قسمتهای داخلی بدن بیشتر و در قسمتهای بیرونی و پوست کمتر در گردش است. یعنی به علت ضعف گردش خون به همه قسمتهای بدن خون به اندازه نیاز نمی رسد و در چنین بیمارانی خون به لایه های پوستی کمتر میرسد که در نتیجه باعث احساس سردی میشود. یک قاضی برای درمان نزد ما آمد که در ماه تیر هم لباس گرم پوشیده بود. بیمار می گفت که بدون پنکه و کولر خود را با پتو پوشانده و می خوابم و باز هم احساس سردی دارم. بنده تشخیص تحریک اعصابی (غلبه بلغم) داده و داروهای حب مقوی خاص و ملین غدی عضلانی و غذاهای عضلانی غدی و غدی عضلانی تجویز کردم که در نتیجه آن بیماری درمان شد.

و اگر شخصی در فصل سرما احساس گرمی داشته باشد نشان و علامت این است که خون او بیش از نیاز گرم است ودر قسمتهای بیرونی و پوست بدن گردش بیشتری است. روش درمان آن سرد کردن خون با اغذیه و ادویه سرد است یعنی اغذیه و ادویه اعصابی غدی و اعصابی عضلانی تجویز شود تا علایم غیر طبیعی بر طرف شوند.

مشاوره های طبی حکیم محمدعارف دنیاپوری

3 comments on “احساس سرما در تابستان

  1. سلام حکیم محمدعارف دنیاپوری
    لطفا من را راهنمایی کنید از چه منابعی می شود
    به روش شما برای تشخیص استفاده کنم

    • باسلام .بنده دنیاپوری نیستم از کتاب ایشان در سایت نقل کرده ام. استاد عارف فعلا استاد مسلم قانون هستند.از طریق ایمیل ذکرشده یا تلفن درسایت میتوانید درتماس باشید اگرشوق طبی دارید.موفق باشید.

  2. ممنون از صحبت هاتون من بین ۱-۲ ماه تابستان بهار و….. سردم میشه صبح که از خواب بیدار میشم بدنم درد میکنه بعدم سردم میشه ازمایش دادم گفتن کم خونی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*


6 × هفت =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

27,386 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>