موصلی سفید

X5150_font_b_White_b_font_font

موصلی سفید

مقدار خوراک : ۳ تا ۶ گرم

مزاج: ترگرم

بدل : ثعلب مصری

عملکرد و اثرات: اعصابی غدی یعنی محرک اعصاب ، محلل غدد و مسکن عضلات است. رطوبات صالح را در خون افزایش داده و حرارت و صفرا را کم میکند.

خواص : مقوی مغز و اعصاب ، مغلظ منی ، مسمن بدن و دافع سرعت انزال

توضیحات : دارویی مفید برای بوجود آوردن تحریک اعصابی است. اعصا ب اعضای جنسی را تحریک میکند. به همین خاطر هنگامی که بر اثر غلبه گرمی و تسکین اعصاب بیماری سرعت انزال بوجود آمده و لذت جماع از بین رفته مصرف سفوف موصلی با شیر ظرف چند روز این بیماری را برطرف میکند.

نکته : باید این نکته را توضیح داد که داروهای مقوی باه حتماً مزاج عضلانی (سوداوی) دارند. چون برای تقویت نیروی مردانگی بوجود آوردن کثرت حرکات جنسی ضروری است. ضعف باه به کم شدن حرکات جماع گفته میشود. در واقع محرک های اعصابی و غدی ضعف باه بوجود می آورند  و این دو تحریک عضلات را ضعیف میسازند.

حالا جای سوال اینجاست که پس چرا ادویه غدی یا اعصابی به بیماران ضعف باه داده میشوند؟ و چرا با مصرف چنین داروهایی قوه باه تقویت میشود؟

در جواب این سوال باید گفت که بر اثر غلبه گرمی و تحریک غدی عضلات در حالت ضعف و تحلیل قرار گرفته و ضعف باه بوجود می آید. حالا اگر تحلیل عضلات برطرف شود عملکرد آنها هم درست میشود واین کار را میتوان با ادویه اعصابی (بلغمی) انجام داد. چون ادویه اعصابی به علت اینکه مفرح و مسکن عضلات هستند ، با این تاثیر خود ضعف عضلات را برطرف میکنند و از طرف دیگر منی را که بر اثر حرارت رقیق شده ، غلیظ کرده مانع از اخراج سریع آن میشوند و بدین گونه سرعت انزال را رفع میکنند.

کثرت استعمال این گونه داروها و یا مصرف دراز مدت آنها باعث ضعف باه و یا حتی نامردی میشود. لهذا بیمار سرعت انزال تا زمانی از این داروها استفاده کند که بیماری رفع و امساک بوجود آید.

به همین صورت هنگامی که تحریک عضلانی از حد بگذرد و تپش قلب بوجود آورد، ضعف باه نیز بوجود می آورد. در چنین موقعی ادویه و اغذیه غدی(گرم) تجویز میشوند که بر اثر آن عملکرد عضلات به حالت اعتدال در آمده و در نتیجه ضعف باه برطرف میشود. اگر این ادویه به مقدار زیاد و مدت طولانی مصرف شوند تحریک غدی بوجود آمده و بیماری سرعت انزال بوجود خواهد آمد. لهذا به مقدار و در مدت زمان مناسب تجویز شوند.

در بحث درمان بیماریهای جنسی توجه داشتن به این نکات بسیار ضروری است.هر ضعفی علت خاص خود و درمان خاص خود را دارد. کسانی که بدون تشخیص مزاج تنها با مجربات کار میکنند وعلل بیماریها را نمی توانند تشخیص بدهند بسیار باید مراقب باشند که با تجویز نابجا ممکن است فردی را عنین و برای همیشه از مردانگی محروم سازند .تشخیص بیماری و تجویز درست مهمترین وظیفه یک طبیب است وگرنه کتب از انواع نسخه ها پر هستند. اگر تشخیص درست داده شود درمان هر بیماری تنها با تجویز مناسب برنامه غذایی  ممکن خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*


چهار + = 5

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

27,386 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>