آب قلم استخوان

imag098البes

آب قلم استخوان

غذایی سرشار از کلسیم

غذا درمانی نامی دیگر برای نظریه اعضای مفرد است و به همین خاطر در این روش به همراه دارو به غذا نیز اهمیت زیادی داده میشود. آب قلم استخوان غذایی است که ما فواید بسیاری از آن دیده ایم بعنوان مثال زمانی که در تحریک غدی عضلانی داروهای اعصابی داده شود مصرف آب قلم استخوان تاثیرات آن داروها را چند برابر میکند. کودکانی که رشد ندارند بدن آنها به غذاهایی نیاز دارد که حاوی کلسیم باشند در چنین صورتی غذایی مفیدتر ازآب قلم استخوان برای آنها نخواهد بود.

طبق تحقیقات جدید منبع اصلی تولید خون مغز استخوان است. تولید خون سالم و مقدار مناسب آن به سالم و زیاد بودن مغز استخوان بستگی دارد. کسانی ضعف و کمبود مغز استخوان دارند به بیماریهای تالاسمی و کم خونی مبتلا میشوند. بیماران تالاسمی بصورت منظم خون دریافت میکنند ولی بیماران کم خونی گهگاهی بنا برنیاز احتیاج به تزریق خون پیدا میکنند. اگر این بیماران از آب قلم استخوان استفاده کنند تولید خون در بدن آنها تسریع میشود.

بیمارانی که به همراه دارو از آب قلم استخوان و غذاهای اعصابی دیگر استفاده کرده اند طرف ۶ هفته هموگلوبین آنها به مقدار یک پوینت اضافه شده است. و شما میدانید که در تست هموگلوبین یک پوینت از یک واحد خون بیشتر است. یعنی با مصرف غذاها و داروهای اعصابی در مدت ۶ هفته مقدار خون یک واحد افزایش پیدا کرده است. در رنگ و توان بدنی بیماران نیز تغییرات بسیار خوبی بوجود آمده است.

علاوه بر این در سرفه ، نزله و زکام غدی و و دردهای سوزش مفاصل بسیار مفید است. زیرا طبق نظریه اعضای مفرد هنگامی که روغن موجود در مفاصل کم شده و صفرا جایگزین آن شود سوزش ، ورم و درد بوجود می آید. با مصرف اغذیه و ادویه اعصابی دوباره روغن مفاصل تولید و اورام تحلیل شده و درد از بین میرود . بیمارانی که به درد کمر مزمن در اثر تحریک غدی عضلانی (گرم خشک) مبتلا هستند مصرف چنین ادویه واغذیه ای برای آنان نیز مفید خواهد بود.

 

نحوه ساخت آب قلم استخوان

نیم کیلو قلم استخوانی که مغز داشته باشد بدون گوشت را در دو لیتر آب جوشانده نمک و فلفل سیاه اضافه شود. تا زمانی جوشانده شود که یک لیتر آب باقی بماند. یک استکان روزی سه بار مصرف شود.

 

One comment on “آب قلم استخوان

  1. Pingback: خواص مغز استخوان - دانش فایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*


9 − = سه

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

27,386 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>