رشد موهای زاید در صورت و بدن زنان

علل-رشد-موهای-زاید1

برچهره دخترجوانی موهای زاید شروع به رشد کرده اند ، داروهای موجود در بازار برای از بین بردن موها مفید واقع نشده اند. طبق قانون اعضای مفرد درمان این مشکل راتوضیح دهید؟

جواب: درقانون اعضای مفرد مزاج زنان را غدی میدانند و هنگامی که این مزاج از حالت طبیعی خارج شود مزاج آنها به طرف عضلانی ویا اعصابی میرود . اگر مزاج ، اعصابی شود مشکلاتی مانند چاقی و نازایی واگر مزاج عضلانی شود علایمی مانند کلفت شدن صدا و رشد موهای زاید در صورت و بدن ظاهر میشود واگراین مزاج دربدن شدت بگیرد صفات مردانه بوجود می آیند . درمان این مسایل وابسته به این است که مزاج طبیعی آنها بازگردانده شود یعنی مزاج غدی عضلانی یا غدی اعصابی بوجود آورده شود. داروهای فارموکوپیای قانون اعضای مفرد برای درمان مفید خواهند بود. روغن نیز برای استعمال خارجی بسیار مفید است.

هوالشافی: شیر عشر  ۲۴  گرم  ، روغن زرد  ۶۰ گرم

هر دو را در یک ظرف ریخته تا زمانی حرارت دهید که شیر عشر سوخته و تنها روغن باقی بماند. روغن بعد از صاف کردن صبح و شام استعمال شود. اگر موها برداشته و روغن استفاده شود تاثیر آن سریعتر معلوم خواهد شد.

One comment on “رشد موهای زاید در صورت و بدن زنان

  1. لطفا توضیح دهید شیر عشر چیست؟ همچنین منظورتان از روغن زرد همان روغن حیوانی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*


سه × 1 =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

27,386 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>