مورچه

مورچه

مزاج: گرم خشک در درجه سوم عملکرد و خواص: غدی عضلانی یعنی محرک کبد ، محلل عضلات و مسکن اعصاب است.

خواص: مخرش ، محمر و لاذع است.

توضیحات: هرقسمتی از بدن که نیاز به خون بیشتری داشته باشد وبنابر عللی به آن جاها خون نرسد وبراثر آن در افعال اعضاء مشکلی بوجود آمده باشد ضماد سفوف مورچه مفید واقع میشود. ضماد سفوف مورچه باعث جمع شدن خون در آن قسمت شده و ضعف آن اعضا را برطرف میکند و اعضا میتوانند افعال مفروضه خود را انجام دهند.

چون برای فعل جماع لازم است که خون زیادی به عضو مخصوص وارد شود و هنگامی که بر اثر علتی خون به مقدار لازم در آن وارد نشود نعوظ کامل نشده و بیماراز ضعف باه شکایت میکند وعواقب آن بسیار سخت خواهد بود. درحالات شدید از سفوف مورچه در موارد ضعیف از روغن مورچه استفاده میشود. همزمان با شروع تاثیر روغن ، خون به عضو وارد شده وعضو فربه و دراز میشود.

همچنین روغن مورچه برای کرم گوش واز بین بردن عفونت زخمها استفاده میشود.نحوه ساختن روغن مورچه

مورچه ۱۰۰عدد روغن زنبق زرد ۲۴گرم مورچه را کوبیده در روغن بریزید وتا سه هفته مقابل نور خورشید قرارداده ویا دفن کنید بعد از آن روغن را ازصافی گذرانده استعمال کنید. روزانه بر عضو مخصوص طلا کنید عضو مخصوص را قوت بخشیده و آن را سخت و فربه میکند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*


4 + = سیزده

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

27,386 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>