نگاهی بر ادویه ممسک

 XWDCA8KDNDVCAV6U20TCAJQNUQZCAUMM8ROCA78KFS2CAPTTLFTCAI3HLC1CA6O4V5WCA9N40Y4CAVF8OXCCAWDLOIECAUBHFGLCARKRD2ZCA9YXLCRCAT7JVR2CAIQ0VYJCAL6ME8KCAIPCVFKCAKD0JI7 J77CA3FE8YECAF59KUFCAV6Z59JCAEUGJ6KCA661981CAERUEQPCAUGT8PLCARWIIXNCAT4MYB9CAD3KT4BCAWNRB5ACA2T3R6ECAA1F30NCAKFBKJYCAM6L0MZCAJAZ3BYCA885DORCANA2H2ACABVMYDYN62CAM6STTACA2DKW9XCAUH2HWJCAGEHW56CA0ZHNCECABXNORYCAKHU3LZCAC8Z110CAEQP1I5CA5QIUILCATL946FCA3KRA7JCASWAYYJCA8WB5FFCA5K11EHCAC217L0CAAS4K15CAGRGO39CASNT2NB

با سلام مطلبی که خدمت شما عزیزان ارایه می شود درباره ادویه ممسک است.

متاسفانه در جامعه بنابر تبلیغات غلامان شهوت و اسیران صفات حیوانی ، مسایل جنسی فکر و ذهن مردم را به گونه ای به خود مشغول داشته اند که پیر و جوان گرفتار افکار پریشان و شیطانی شده اند.  مسایل جنسی اگر چه در زندگی بسیار با اهمیت هستند  ونقش مهمی در بقای نسل انسانی و رسیدن به آرامش روانی افراد  دارند ولی باید دانست که توجهات بیش از نیاز به این حس و افکار شهوانی چنان آسیبهایی به جامعه و بدن افراد وارد میکند که جبران آنها نه تنها مشکل بلکه غیر قابل جبران است.

دیدن فیلمهای مبتذل و  دیدن اموری که امکان وقوع آنها فقط در فیلمها ممکن است افکار‌‌  را بسوی انجام آنها متمرکز کرده است . حال آنکه اگر چنین حرکاتی  در زندگی زناشویی  صورت بگیرند  صددرصد صحت و سلامتی زن و مرد به خطر خواهد افتاد.  یکی از این موارد ،  تاخیر طولانی در انزال مرد و داشتن رابطه جنسی طولانی مدت است که اگر این مورد همانگونه که  در فیلمها با آب و تاب نمایش داده میشود در زندگی واقعی زن و مردی  انجام پذیرد در مدت کوتاهی زیبایی رخسار و طراوت و شادابی بدن زن و قوت مردانگی مرد از بین خواهد رفت چون اعضای جنسی بسیار نازک و حساس هستند.

افراد بسیاری به ما مراجعه کرده اند و از اینکه به علت استفاده از  ادویه های ممسک چه گیاهی و چه شیمیایی به نامردی کامل و خشکی منی گرفتار شده اند شکایت دارند. باید توجه داشته باشید که اسپره ها تاخیری و داروهای ممسک شیمیایی اگر چه در تخریب  بدن قوت بیشتری دارند ولی داروهای گیاهی نیز نمیتوانند بی تاثیر باشند. مردم فکر میکنند که داروهای گیاهی بدون عوارض هستند ولی این فکر کاملا اشتباه است چون  به کرات دیده شده که هرگاه داروهای گیاهی درست تجویز نشده اند عوارض سختی در پی داشته اند. آخرین مراجعه ای که بنده داشته ام  موردی بود که فرد در فکر بوجود آوردن امساک و نیروی بیشتری از داروی گیاهی شرکتی معتبر استفاده کرده بود که در اثر آن نیروی جنسی خود را کاملا از دست داده بود.

همه داروهایی که در طب سنتی از قدیم الایام استفاده شده اند دارای خواص خشک سرد و خشک گرم هستند و فقط چنین داروهای توانایی بوجود آوردن امساک را دارند که تریاک را بعنوان نمونه بارز آن میتوان ذکر کرد. 

نکته ای دیگر که باید متذکر شد اینکه در زمانهای گذشته بنابر غذاهای سالمی که مردم استفاده میکردند و نداشتن دغدغه های فکری و روانی ،  مردان توانایی های جنسی بالایی داشتند و استفاده از چنین داروهایی تاثیری مخرب بر منی و نیروی جنسی آنها نمی گذاشت. ولی  حالا چون بدنها توانایی و نیروی کافی بخاطر استفاده از غذاهای ناسالم (روغنها ، کنسروجات، آبهای کلر زده و…)ندارند اگر افرادی بخواهند از همان ادویه وبه همان کیفیت و شکل استفاده کنند توانایی تحمل آن را نداشته و به عوارض سخت گرفتار خواهند شد.

در کتب طبی برای رسیدن به اقناع و آرامش فکری در اثر رابطه جنسی اشارات بسیاری شده است در احادیث نیز موارد مفید بسیاری آمده است. داشتن معاشقه قبل از تماس جنسی و از یک تا چند دقیقه  دخول و خروج آنچه  که باید باشد را کفایت میکند وگرنه  باید مکافات تجاوز از اصول درست را باید چشید.

اگر کسی بر اثر بیماری یا اشتباهات جنسی به سرعت انزال گرفتار باشد باید درمان شود وگرنه به بیماریهای مختلفی گرفتار خواهد شد  و اعضای رئیسه نیز تضعیف خواهند شد. در همین سایت درباره درمان سرعت انزال مواردی ذکر شده است .

ولی بایستی توجه داشت که با اصول درست درمان صورت بگیرد وتنها با تجویز ادویه ممسک دل بیمار را بصورت موقتی خوش کردن و او را به بلاهای دیگر گرفتار کردن کاری بس اشتباه است. در اینجا  باید عرض کنم که اصلاح افکار برای رسیدن به خوشبختی واقعی ولذتهای درست در زندگی لازم است . به همین خاطر خود را در مسیری قرار دهید تا به ایستگاه خوشبختی برسد. در این باره مطالعه کتابهایی که درک درست و واقعی از زندگی را القا میکنند بسیار مفید خواهد بود.

نکته بسیار مهمی که باید گفت اینکه رسیدن به انتهای آرزوهای بشری و لذتهای دایمی در دنیا امکان پذیر نیست وبرای میسر شدن چنین آرزوهایی خداوند بهشت را خلق فرموده اند . جایی که هرآنچه انسان درآن بخواهد برایش فراهم میشود. زندگی جاودانی ، صحت همیشگی و لذتهای بی انتها  تنها در بهشت خدا  میسر خواهند بود. در روایتی چنین امده که حوریان بهشتی را چنان زیبا و دلربا خلق کرده که فقط گرفتن یک لب از انها چنان لذتی دارد که چهل سال طول میکشد و بهشتیان گذر آن  چهل سال را احساس هم نمیکنند.

دنیا جای گذر وقناعت بر داشته ها است واگر کسی بخواهد همه خواسته ها و خواهشات خود را بر آورده کند نه تنها به آنها نخواهد رسید بلکه پریشان خواهد شد و روی آرامش در این چند روز زندگانی را هم نخواهد دید.

وتوصیه آخر اینکه اگر به بیماری انزال زودرس گرفتارید  خود را به روشهای درست و مراجعه به اطبای ماهر درمان کنید . ولی اگر با آنچه که هستید گذران شما میشود و شریک زندگیتان با آن اقناع میشود به خاطر نفس پرستی خود را به مهلکات گرفتار نکنید و فریب تبلیغات شهوت پرستان را نیز نخورید چون انها هم پولتان را میخورند و هم بیماری و رسوایی را به سراغتان میفرستند.

  سادگی وقناعت راه رسیدن به آرامش در دنیا است با افکار واعمال بیهوده خود را پریشان نسازید.

سالم و موفق باشید

One comment on “نگاهی بر ادویه ممسک

  1. Pingback: عوارض ادويه ممسک | مجله اينترنتی فسقلی ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*


نُه − = 2

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

27,386 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>