بیماریهای قلبی

thUFKPZA09

امروزه بیماران قلبی بسیار زیاد شده اند و در این باره نسخه های طبی بسیاری آزموده شده اند.وبرخی از این نسخه ها بسیار هم معروف شده و مقبولیت پیدا کرده اند.یکی از این نسخه ها ترکیب زنجبیل یا سیر با سرکه سیب و آب لیمو است. هرکسی که از آن استفاده کرده از آن تعریف بسیار میکند و چنین اظهار می دارد که با مصرف این فایده بسیاری کرده ام. ولی جای افسوس اینجاست که همین افرادی که با زبان خود اقرار میکنند که با مصرف این نسخه حالشان خیلی بهتر شده اگر ده سال هم از این دارو استفاده کنند بعد از ده سال استفاده هم بیماری شریانهای او بطور کامل درمان نمی شود. و باوجود مصرف طولانی مدت این دارو باز هم سکته قلبی باعث مرگ این افراد خواهد شد.

داروهای شیمیایی نیز چنین هستند. بیماران قلبی با وجود مصرف گرانترین و جدیدترین داروهای شیمیایی هم بیماری آنها درمان نمیشود و هرگاه مرگ آنها فرا رسد بر اثر بیماری قلبی خواهد بود.

یا به الفاظ دیگربیماریهای قلبی از زمان تشخیص تا پایان زندگی بصورت قطی درمان نشده و فرد با همین بیماری از دنیا می رود.

نظر استاد محترم صابر ملتانی درباره انقباض شریانها

استاد می فرمایند که انقباض شریانها و امراض دیگر قلبی بر اثر افزایش اسید و ازدیاد سودا بوجود می آیند. لذا چنین بیمارانی از ترشیجات و دیگر غذاهای سوداوی باید حتماً پرهیز کنند.

برای امراض قلب نسخه های بسیاری استفاده میشود ولی سازنده این نسخه ها نمیتوانند مطابق با قانون خاصی تاثیرات آنها ونحوه عملکردشان را توضیح دهند.

چنین نسخه هایی اگرچه فواید موقتی دارند ولی بصورت مستقل در آینده مضر ثابت شده اند و دلیل براین گفته سکته و مرگ فرد در اثر بیماری قلبی است.

یک سوال

با بیان این مطالب این سوال در ذهن می آید که اگر نسخه های دارای مزاج مخالف  مفید نیستند چرا بیمار با مصرف آنها احساس میکند که درمان شده و لو به صورت موقت؟

جواب این است که موارد مفید در این نسخه سیر و زنجبیل هستند با تاثیرات خود گرفتگی شریانها را رفع میکنند. سرکه سیب و آب لیمو اثرات سیر و زنجبیل تا مقدار زیادی کاهش میدهند ولی نمی توانند آنها را کاملاً از بین ببرند واگر از سرکه و آب لیمو استفاده نشود این نسخه اثرات بسیار قوی خواهد داشت و بیمار از آن بسیار فایده خواهد کرد.

بر همین اساس استاد صابر میفرمایند که گرفتگی عروق و دیگر بیماریهای قلبی اگر با روش قانون اعضای مفرد تا سه ماه تحت درمان قرار بگیرند هر زمان مرگ چنین فردی فرا رسد دیگر با علامات بیماری قلبی نخواهد مرد.

نسخه هایی که دارای اجزای متضادهستند اولاً تاثیرات آنها کم میشود و ثانیاً باعث درمان قطعی بیماری واصلاح مزاج نخواهند شد.

در نسخه بالا اگر به جای سرکه و آبلیمو اگرعرق زنیان و پونه اضافه شود تاثیرات آن افزایش یافته و باعث درمان خواهد شد.

علاوه بر این داروهای غدی عضلانی و غدی اعصابی فارموکوپیای قانون اعضای مفرد برای بیماریهای قلبی بسیار مفید واقع خواهند شد.

اسباب الامراض نوشته استاد حکیم محمد عارف دنیاپوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*


+ سه = 6

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

27,477 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>