نظری درباره داروهای آنتی بیوتیک

سایت

با سلام . مطلب نوشته شده در تصویر خدمتتان ترجمه میشود. نظر بنده درباره آن اینست که  این نکته کاملاً صحیح می باشد. واین را عزیزان پزشک هم قبول دارند . در طب سنتی داروها برای تقویت قوای بدن تجویز میشوند تا خود بدن بتواند با اکثر بیماریها مقابله کند.  طبیعت مدبره بدن توانایی شناسایی و دفع اکثر عوامل بیماریها را دارد. بیشترین کمکی که ما میتوانیم به بدن بیمار بکنیم بالابردن توانایی دفاعی  آن است. خداوند عالم صفت احسن الخالقین خود را در خلقت انسان  ظاهر فرمودند.  توجه بفرمایید که  خدای با آن عظمت  بهترین مخلوق خود را انسان  نامید   . نظام کاینات چنان نظم و عظمتی دارد که انسانهای عاقل هر گاه به تفکر در آن می پردازند چاره ای بجز تسلیم دربرابرش نمی یابند. همان خدا  می فرماید که انسان را در بهترین وبرترین صورت خلق کردم . حالا تصور بفرمایید که نظام آن چقدر دقیقتر و منظم تر از نظام کاینات  خلق شده است. علیم ذات خداوند است. انسانها به هر درجه ای از علم برسند به ذره ای  از علم بی  انتهای  آن ذات کریم دست پیدا نکرده اند. پس هرچه تحقیق وتفحص شود باز هم کم است و این ادعا را داشتن که ما به انتهای آن علم رسیده ایم اشتباه می باشد.  دوستان اگر در این باره نظرات خود را ارایه دهند خوشحال خواهیم شد.

ترجمه متن

هرگاه نظام دفاعی بدن  با ویروس یا میکروبی درگیر شود  این نظام تجربه ای  بدست آورده  و طاقت  و نیروی آن افزوده می شود و در آن صلاحیت واستعداد  مقابله با میکروبهای بیشتری  پیدا  می شود . اگر شما  زمان بیماری فوراً از داروهای آنتی بیوتیک  استفاده کنید  مانع  قویتر شدن نظام دفاعی بدن  می شوید .

 امیدوارم دوستان پزشک  با سعه صدر این مطلب را خوانده و نظراتشون را برای ما ارسال کنند .  همچنان که در مباحث قبل خدمتتان گفته ام مقصد ما خدمت و احیای علم است و نظرات خود را میگوییم و خوشحال میشویم اگر در جایی اشکالی مشاهده میشود  از آن با خبر  شویم.

خداوند همه ما را به آنچه دوست دارد و از  آن راضی میشود راهنمایی بفرماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*


9 + = چهارده

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

27,386 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>