آنتی بیوتیک از نگاه قانون اعضای مفرد

دذ

نظریه اعضای مفرد  نسبت به  همه  احوال کاینات وبدن انسان  تشریحات خاص خود را دارد  و به لطف خداوند کریم  ، طبق علم ناقص خویش  تا حال  آنها  را صحیح دیده ام. استاد صابر به این نتیجه رسیده اند که هر چیز را باید در ترازوی فطرت سنجید  و  بعد  آن را رد یا قبول کرد.

طبق نظریه  اعضای مفرد رطوبات در مقام تسکین در بدن جمع میشوند . این رطوبات بعد از مدتی تخمیر شده  و در آنجا میکروبها و ویروسها بوجود می آیند. وچون بر اثر تحریک  عضویی که در حالت تسکین قرار دارد میتوان رطوبات جمع شده را خارج کرد لذا  همراه با آن رطوبات ،  میکروبها را هم  میتوان خارج  کرد.  در قانون به چنین ادویه محرکی  ،  از بین برتده میکروب یا آنتی بیوتیک گفته میشود.  طبق  این نظریه هر تحریکی در بدن توانایی تولید و نیز از بین بردن میکروبها  را دارد. در اینجا مسئله مهم تشخیص و تجویز درست  است.  طبق این اصل براحتی میتوان جلوی  تولید میکروبها را گرفت و در صورت وجود آنها را از بین برد. با این روش بدون عوارض جانبی میتوان درمان کرد.

به همین خاطر استاد صابر میفرمایند که بجای برداشتن اسلحه و دنبال کردن میکروبها  عضو تسکین شده را مشخص کرده و با به تحریک در آوردن  آن نه تنها میتوان از رشد و گسترش میکروبها جلوگیری کرد و آنها را از بین برد  بلکه میتوان علایم  بوجود آمده را هم درمان کرد. اشخاصی که منظور آنها فقط در آوردن پول  وجمع کردن آن باشد نه به این موضوع فکر کرده و نه درباره آن تحقیق میکنند آنها فقط میخواهند بازار را در دست داشته باشند.

قانون اعضای مفرد و طب اخلاطی  اصولی صحیح و مطابق با فطرت دارند ودر درمان دردها از هر حیث میتوان بر آنها اعتماد کرد.  امروزه اکثر مردم ما بنابر دلایلی که برخی از آن را اطبای سنتی مقصرند وبرخی دیگر را دشمنان اعتماد کامل  بر این طب ندارند  لذا برای ایجاد فضای اعتماد  بسیار کار باید کرد. اصول مشخص شده اند فقط جای کار، کنکاش و تحقیق خالی است.

خداوند همه ما را به آنچه که دوست دارد و از آن راضی میشود راهنمایی فرماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*


7 + هفت =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

27,477 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>