خارج شدن چرک از گوش

untitledا

سوال:

بیماری دارم ۲۵ ساله و مرد  که مدت ۶ سال است از گوش راستش چرک خارج میشود. دو بار عمل جراحی کرده و بعد از هر بار عمل زخم باز شده و چرک خارج میشود. چرکها زرد رنگ بدبو و غلیظ هستند.هرسال یکبار به سوزش ادرار و درد کلیه دچار میشود. طبق قانون اعضای مفرد نحوه درمان را توضیح دهید.

جواب:

بیمار شما مزاج گرم دارد. خلط صفرا متعفن شده به شکل صفرای زنگاری در آمده و صفرای زنگاری در بدن در غده ای جمع شده است. حالا صفرای زنگاری از همان غده به شکل چرک خارج میشود. درقانون اعضای مفرد به این زهر سوزاکی ، در همیوپاتیک سوراپوائزن ودر طب اخلاطی به آن صفرای زنگاری میگویند. این ماده در هرقسمتی از بدن ظاهر شود پرده های غشایی و گلندسیستم آنجا را زخم کرده و سوزش بوجود می آورد.

علامت آن اینست که بیمار در آن قسمت درد و سوزش احساس میکند و از آن چرک و خونآبه خارج میشود.

خلط صفراوی هرگاه خراب شود به زهر تبدیل شده ودر نظام غدی  ورم ، سوزش و یا زخم بوجود می آورد.

 اگر در نظام اعصابی تسکین  زیادی بوجود آید باعث جمع شدن رطوبات در یکجا شده ودر آنجا تعفن (میکروب) بوجود می آید و به شکل چرکهای بدبویی خارج میشوند. علامت شناخت آن اینست در آن قسمت (ورم تسکین) به جای درد شدید دردی قابل تحمل دیده میشود. و چنین بیماری قادر به تحمل درد در درازمدت خواهد بود. همانگونه که بیمار شما مدت ۶ سال است آن را تحمل میکند. این مورد تحقیقات طبی جناب استاد صابر ملتانی را کاملاً تایید میکند.

استاد میفرمایند که هنگامی که در بدن تحریکات غدی ،صفرای زیادی تولید کنند و به خون بریزند خلط بلغمی در خون کاهش می یابد وهمراه با ایجاد ورم وسوزش در گلیند سیستم ، درنظام اعصابی( نروز )رطوبات را جمع میکند. در ابتدا ضعف بعد تسکین و بعد از آن تعفن (تولید میکروب در آن رطوبات) بوجود می آورد. 

طبق تحقیقات استاد صابر بیمار شما بر اثر تحریک غدی اعصابی به ورم تسکینی و رطوبات متعفن گرفتار شده است.خصوصا گوش راست چون جایگاه تحریک اعصابی عضلانی است لذا اخراج رطوبات متعفن از گوش راست غیر قابل کنترل شده است.

درمان کامل این بیماری با  تصحیح گردش خون و اصلاح اخلاط ممکن است. داروها و اغذیه  اعصابی باعث درمان این بیماری ،افزایش خلط بلغم و تولید خون صالح میشوند. اگر چنین بیماری اغذیه صفراوی استفاده کند درمان نخواهد شد و چنین بیماران در صورت عدم تمکین و تبعیت کامل از طبیب و ناپرهیزی صحت خود و آبروی معالج  را نیز برباد میدهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*


7 − = یک

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

27,386 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>