علم تکلیس (کشته سازی)

علم تکلیس ( کُشته سازی)

مدتی هست که نام کُشته سازی در محافل طبی باز شده و افرادی با ادعاهای بزرگ به میدان آمده اند پس از مطالعات و بررسی گفته های مدعیان بدین نتیجه رسیدیم که گفته های آنان از روی خامی و ناپختگی است چه رسد عمل و ساخت و تجویز کُشته ها

دوستانی دلسوز اصرار داشتند تا در این ضمینه مطالبی نوشته شود تا کسانی که طالب حقیقت و واقعیت این فن بزرگ هستند با گفتار و تبلیغات واهی سودجویان و مدعیان دروغین دچار گمراهی و اشتباه نشوند و به حقیقت این فن پی ببرند و راه بر متقلبان بسته شود

نکنه اصلی برای یادگیری این روش ، شاگردی در محضر استادی کامل و راه رفته است .

امکان اینکه شخصی تنها با خواندن کتاب به این روش تسلط پیدا کند نیست . پس مدعیان و سود جویان احاطه و تسلط عملی  بر این روش ندارند و فریبشان فقط بازی با کلمات است و بس.

علم کشته سازی از ابداعات حکمای ویدیک است و همه منابع قابل استناد در این روش به زبان سانسکریت یا اردو است

باید توجه داشت که در ابتدا جهت غور و پی بردن به اصل کُشته سازی باید تسلط به زبان و آشنایی با اصطلاحات مخصوص آن داشت پس از یادگیری اصول و مراحل کار مطالعه این کتب قطعا مفید خواهد بود و به یاد داشته باشید که هیچگاه فوت و فن و اسرار و رموز در کتب نوشته نمی شوند وبه بیان اجمالی اکتفا می شود  ترفندها و رموز سینه به سینه و با زانو زدن در محضر اساتید مشفق بدست میآیند .

کُشته چیست

استاد بزرگ طبیب کم نظیر حکیم نابینا ی دهلوی  بر این عقیده اند که لفظ کُشته مناسب این روش نیست چون از لحاظ لغوی صحیح به نظر نمیرسد ایشان لفظ تدبیر را می پسندند و از آن استفاده میکردند

تدبیر یا همان یه اصطلاح کُشته کردن به این گفته میشود که یک جسم یا ماده که قابل هضم در بدن نیست را با روش خاصی به درجه ای رساند که دیگر قابل تفکیک نباشد و هضم آن توسط بدن ممکن شود

اگر ماده ای به صورت ناقص  تدبیر(کُشته) شود ذرات آن در بدن باقی می ماند و چون این مواد قابلیت حل شدن ندارند سیستم دفاعی آن را به اطراف بدن به خصوص سمت پوست دفع میکند و در نهایت عوارض خارش و تغییر رنگ پوست نمایان می شود.

به همین خاطر مهم است که تدبیر(کُشته ) توسط فردی ماهر و به صورت کامل انجام گیرد.

باید توجه داشت که هر گاه روحی(جسم لطیف) به روح دیگر در شرایط خاص متصل گردد ماده شکل میگیرد هرگاه ماده گرم شود دوباره به روح تبدیل میشود و این روح قابلیت هضم جذب در بدن پیدا می کند . به همین خاطر میتوان گفت که روش تدبیر(کُشته سازی) تبدیل ماده به روح است و این بهترین تعریفی که میتوان از این روش کرد.

در این روش سه عامل اصلی وجود دارد:

۱-مواد شیمیایی گیاهی

۲-آتش

۳-کهرل

با استفاده از این سه عامل میتوان یک ماده را به طور کامل تدبیر کرد

پایه و بنیاد این روش پشتکار و صبر است و اگر نباشد ازاین روش نتیجه ای گرفته نمی شود. گرچه در مواردی می توان بدون یکی از این سه عامل همچون زرنیخ و … ولی در مجموع عوامل اصلی در این فن این سه هستند.

و نیز تدبیر(کُشته)فلز به مانند مس که احتمال تدبیر آن بسیار کم است به جای آن می توان از ترکیب دیگر به صورت شیمیایی مس را استخراج کرد و سپس برای تدبیر به کار برد.

استفاده از نغده گیاهان باعث لطیف شدن ماده شده و قابلیت تحلیل بالایی در خون پیدا میکند.

در تدبیر یک ماده برای اصلاح و نیز انتقال مواد خاص به آن از عرق گیاهان استفاده می شود . هر گیاه کیفیت شیمیایی خاصی دارد که بر ماده اصلی تاثیرات خاص می گذارد.

در قانون اعضای مفرد مزاج همه گیاهان مخصوص که در روش تدبیر استفاده می شود مشخص شده اند که با دانستن آن به مزاج محصول نهایی بخوبی میتوان آگاهی یافت و طبق نیاز از آن کار گرفت.

همانگونه که بارها در مقالات سایت اشاره کردم تشخیص درست هفتاد درصد درمان است به همین خاطر باید به مزاج ماده و هم به مزاج بیمار واقف بود آنگاه یک درمانگر خواهد توانست از قدرت جادویی مواد تدبیر شده استفاده کند.

434136906_290044

استفاده از مواد تدبیر شده:

آیروودیک به ساخت و تجویز مواد تدبیری بسیار حساسیت نشان داده اند چون تدبیر(کُشته)دارای قدرت فراوان است درنتیجه ساخت و تجویز آنها مهارت فراوان می طلبد.

در تجویز تدبیر شده ها دو اصل باید در نظر داشت :

۱- بدرقه مناسب

۲-اوقات مناسب

برای هضم و نیز تاثر گذاشتن ماده بر عضوی خاص در بدن در تجویز بدرقه بسیار دقت باید کرد وگرنه به علت قدرت ماده ممکن است که عوارضی به وجود آید بدرقه به مواد یا مایعی گفته می شود که خوردن ماده تدبیر شده به همراه آن توصیه می شود در سرما و گرما ماده باید با بدرقه های خاصی تجویز شود و نیز به اوقات شبانه روز باید دقت کرد .

مطالب برای ارایه بسیار هستند اما همه در حوصله این مقاله نمی گنجد ان شاالله در کتابی به همه این موارد خواهیم پرداخت .

در آیورودیک مواد بسیاری تدبیر میشوند که چون فضای جامعه ما توانایی و کشش صحبت در مورد آنها را ندارد از نام بردن آنها پرهیز می کنیم وگرنه تبادل علمی بسیار خوبی صورت می گرفت.

مهارت در این روش بدون نظارت استادی کامل و صرف وقت تمرین و ممارست امکان ندارد

بنده با وجودی که بارها در محضر اساتید به نام این روش اقدام به تدبیر مواد کرده ام ولی باز هم برای فهم و یادگیری مسایل بیشتر بارها بارها در حضور استاد همان مواد را تدبیر کرده ام و در هر کار نکات و ترفندهای جدیدی منکشف شد است.

برای بالا رفتن تجارب اساتید بزرگوار بنده گاها دستور به ساخت نسخه های قدیمی دادندو اصول کیمیا را نیز در بین آموزش دادند اما بعد از این همه هنوزبنده به نقایص خود اقرار دارم و در تجاویز مواد تدبیر شده با احتیاط فراوان عمل میکنم.

اما دیده می شود که افرادی این مواد را باتبلیغات فراوان برای فروش می گذارند این نکته را به همه عزیزان گوشزد می کنم که گرچه ساخت و تدبیر مواد خود فنی جداگانه است اما توجه به تجویز و مصرف آن امری بسیار مهم و قابل توجه است . لذا در این باره با افراد ماهر و آگاه باید مشورت کرد .

گرچه ما لازم میدانیم که علم تدبیرهر چه زودتر گسترش یابد اما باید بسیار آگاهانه و با دقت رفتار کرد تا خدای ناکرده مخالفین و معاندین جای ایراد پیدا نکنند و جلو این فن شریف گرفته نشود.

از این خوشحال هستم که افرادی همت به کار کرده اند اما توصیه میکنم که گامهای آگاهانه برداشته شودو خطرات و سد های احتمالی پیش بینی شوند . در پایان دو کتاب برای مطالعه این روش به دوستان معرفی میکنم امید دارم که مفید واقع شود

آیرودیک فارموکوپیا ویدجگهن ناته

آیرودیک کشته جات وید جگهن ناته

                                                                                          

حکیم انوش شادزهی سرجو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*


دو + 8 =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

27,386 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>